Nemůžeš se dostat na fórum? - čtěte pozorně!

Pravidla tohoto fóra
Informace o registraci
Informace pro deaktivované členy

Nemůžeš se dostat na fórum? - čtěte pozorně!

Příspěvekod Maca » stř 18 dub 2018 18:04

Zdravím, jistě někteří s Vás již zjistili, že jim byl deaktivován účet. Stalo se tak z důvodu neaktivity ohledně psaní příspěvků. Tudíž ti z Vás co mají nula příspěvků na svém kontě musí udělat následující.

Poslat email na lsczechforum@gmail.com - v něm uvedete NICK pod kterým zde jste, a já Vám účet znovu aktivuji. Má to ale háček, na fórum se vrátíte jako nováčci, bez přístupu do DL sekcí

To, že se to stalo, je díky borcovi SkyfyLS - dvě poslední videa co jsem zhlédl mě donutily k tomuto kroku. Tento týpek byť je mu 15 a na foru je jako nováček, prohlásil, že zde je hodně sviní. Myšleno těch co jsou schopní vynést mody, aby je dostal někdo mimo fórum. Samozřejmě chápu, že některé z Vás to muže nakrknout, urazit atd, ale mohl jsem též forum prostě zavřít. Ostatně bylo smazáno cca 2500 neaktivních uživatelů. Teď je zde 685 aktivních - tedy ti kteří přišli letos na forum od ledna a mají příspěvky. Nedělám si iluze, že i mezi těmi co mají jeden nebo dva budou křiváci, ale doufám, že jim dojde, kam by to touto cestou došlo.

díky za pochopení Maca
Pokec na discordu - viewtopic.php?f=45&t=5974
Obrázek
Maca

Administrátor

Věk: 44

Zpět na Informace + pravidla