Pravidla fora

Pravidla tohoto fóra
Informace o registraci
Zamčeno
Uživatelský avatar
Maca
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 3832
Registrován: ned 21 říj 2012 12:27
Bydliště: Písek

Pravidla fora

Příspěvek od Maca »

Pravidla pro fórum o farming simulátoru

1. - Je zákázáno vytvářet druhý účet, každý má právo mít jen jeden. Pokud se zjistí že uživatel má druhý účet bude mu neprodleně smazán bez udání důvodu. Účty se nesmí půjčovat, prodávat či věnovat. Pokud se zjistí taková činnost, účet bude zabanován.

2. - Vlákna je nutno zakládat ve správných sekcích tak, aby název vyjadřoval obsah příspěvku.Je zakázáno použít pro název tématu váš Nick,výjimku tvoří pouze sekce vaše práce a fotky a videa,dále se nesmí používat jednoslovné názvy jako pomoc, help, chyba, nejde apod. Není povoleno vložení stejného tématu do více sekcí. Nesprávně založená nebo duplicitní témata budou odstraněna nebo přesunuta. Povinností uživatele je před založením tématu použít funkci Hledat, nebylo-li stejné téma již vytvořeno, nebo dotaz zodpovězen.

3. - Je zakázáno vkládat do textu či podpisu odkazy na ref-linky, klikačky apod.

4. - Je zakázáno vytváření témat či psaní příspěvků z rasistickým obsahem, napadat, urážet, osočovat či se vulgárně vyjadřovat, utlačovat jiné pro jeho víru, či zaměstnání atd. Všechny takové příspěvky se budou mazat a opakované prohřešky můžou vést k zablokování přístupu na forum.

5. - V žádném případě zde nebude tolerováno zveřejňování sériových čísel a jiného warez obsahu.Dále se zakazuje zveřejnění návodu na obejití nutnosti patche 1,4(a vyšších) nebo prohlášení typu" hehe já ho nemám a jde mi to" apod, povedou k slušivé antihodnosti Prudič. Opakované prohřešky povedou k BANu.

6. - Zákaz citování obrázků.

7. - Obsah soukromých zpráv (PM), stejně jako jiné rozhovory (ICQ, IRC, AIM atd.) nesmí být zveřejněn bez jednoznačného souhlasu druhé strany, vyjádřeného v následném příspěvku v daném tématu.

8.- Zákaz prodávání klíčů ke hrám.

9.- Zákaz žádostí o převody strojů ze starších verzí do novějších a opačně. Výjimka se vztahuje pouze na žádost o pomoc v sekcích WIP a vaše práce s nějakým problémem, se kterým nedokážete hnout.Vše ostatní se maže.

10.- Pravidlo týkající se přezdívek. Je zakázáno používat do svých nicků vulgární slova, nadávky, či slova jako krypl, dement apod., používat jména zločinců, či použít název fóra.

11.- Zákaz žádostí o vytvoření modu, typický příklad příspěvku " vytvoříte tenhle stroj" a fotka z bazarových stránek.Tak takto opravdu ne.
Jsem ochoten tolerovat příspěvek, který bude obsahovat dokumentaci k vytvoření stroje. Tzn rozměry a fotky.Tak aby se podle toho dalo tvořit.

12.- Zákaz editace a úprav veškerých modů vytvořených členy tohoto fóra bez jejich souhlasu. Zákaz reuploadu (stažení a nové nahrání na veřejné datové úložiště) a zveřejňování veškerých modů vytvořených členy tohoto fóra na jiných fórech a webových stránkách. Vyjímku tvoří pouze mody u kterých k tomu dá souhlas sám autor a v tomto případě je podmínkou zachování původního odkazu ke stažení. Porušení tohoto pravidla bude potrestáno trvalým BANem!

13.- Zákaz zveřejňování soutěží, za účelem zisku hlasů. Jako jsou soutěže o mob, apod. Po domluvě je možné povolit max. nějakou soutěž, ve které hrajete s nějakou vlastní prací.

Pokud se chcete hádat je zde PM nebo Discord apod. Hádky v tématech se okamžitě mažou. (Flaming) Potrestaný bude ten kdo hádku vyvolal!

Když se budou opakovat přestupky následuje BAN.Pravidla týkající se podpisů
Podpis může mít maximálně 255 znaků
Velikost obrázku v podpisu může být max. 480x180 px nebo 720x100px
V případě, že k obrázku dopíšete řádek textu, tak i ten samozřejmě spadá do rozměru podpisu. Takže nezapomenout obrázek o velikost řádku zmenšit
Jiný podpis bude smazán!

Vedení fóra si vyhrazuje právo změnit v budoucnu tato pravidla i bez předchozího upozornění.
(C)By forum.lsczech.cz
Pokec na discordu - viewtopic.php?f=45&t=5974
Obrázek
Zamčeno